Flet gruaja e Bucit: Nuk jam pishman...

Flet gruaja e Bucit: Nuk jam pishman...

Buci është një prej ish-konkurrentëve të Big Brother Vip Kosova. Rrugëtimi i tij në edicion u ndërpre pak kohë më parë.

Për herë të parë, gjatë një interviste të zhvilluar mes çiftit, gruaja e Bucit ka reagon pas daljes së bashkëshortit të saj prej formatit.

"Ka qenë gjithçka që ka ardhur aty për aty kur e kam parë Bucin. Nuk jam pishman çfarë i kam thënë dhe jam shumë e lumtur, dhe e kam përsëritur disa herë, që ky e ka kuptuar çfarë i kam thënë, madje ishte më interesante loja e Bucit."- u shpreh ajo.

Rikujtojmë disa nga momentet brenda shtëpisë që Buci ka kaluar. Sidomos me ish-konkurrenten Santiana, që përveç afrimitetit që kishin ‘në kuadër të lojës’, kjo marrëdhënie e tyre kaloi deri në prekje fizike.

EMISIONET