Ekskluzive/ Mandi Nishtullës del bllof? Zbulohet kush i merr milionat e "Të ka lali shpirt"

Pak muaj më parë, në një intervistë të dhënë për emisionin “Expuls” në RTV Ora përballë gazetarit dhe autorit të emisionit, Ronaldo Sharka, këngëtari akuzoi Silvën dhe Dafin se i ka vjedhur lekët e klikimeve, dhe sipas Mandit janë miliona klikime.

Mirë po, Silva Gunbardhi përmes lotëve e prekur nga akuzat, ka zbuluar se kush i merr 90% te fitimeve  te këngës.

Sipas Silvës, kjo e fundit merr vetëm 10% ndërsa 90% të tjera i merr... klikoni videon për ta zbuluar:

 

EMISIONET