Adele shpërthen në lot në skenë gjatë shfaqjes së parë në Vegas duke thënë "Jam shumë e frikësuar"

Adele shpërthen në lot në skenë gjatë shfaqjes së

Adele shpërtheu në lot në skenë gjatë një shfaqje emocionale për natën e hapjes së shfaqjeve të saj në Las Vegas, duke rrëfyer se ishte "shumë e frikësuar dhe nervoze".

Duke folur për një audiencë të mbushur plot në Koloseumin e Pallatit Ceasar , këngëtarja e “Easy On Me”, 34 vjeçe, hapi rezidencën e saj Weekends With Adele .

Ajo tha: “Duhet të jap një duartrokitje, faleminderit shumë që u kthyet tek unë. Unë e vlerësoj shumë. Ju dukeni mahnitëse dhe duket ashtu siç e imagjinoja se do të dukej, është perfekte."

Duket se vendosmëria e saj për t'i bërë gjërat perfekte për fansat e saj ka dhënë rezultat.

Ajo luajti një listë me 20 këngë, duke përfshirë shumë nga albumi i saj i ri i shumëpritur.

Adele u mbështet në audiencë nga i dashuri Rich Paul, 40 vjeç, djali Angelo, 10 vjeç dhe shoku James Corden, 44 vjeç.

EMISIONET