14-vjeçarja e vrarë në Shkup, babai pjesë e krimit/ “Shpërthen” Anaid Kaloti: Nderi u q*...

14-vjeçarja e vrarë në Shkup, babai pjesë e krimit/

Një ngjarje tragjike ka ndodhur në Shkup, ku një 14 vjeçare ishte shpallur e humbur që nga e hëna, ndërsa pak më parë ajo u gjet e vrarë pranë një 74 vjeçari.

Ministri i Punëve të Brendshme, Oliver Spasovski, tha për mediet se rrëmbimi i të miturës u organizua nga vetë babai i saj, me qëllim zhvatjen e parave nga nëna e saj.

Për këtë ngjarje të rëndë, e cila vjen pak ditë pas rastit tragjik në Kosovë, ku burri planifikoi dhe pagoi vrasjen e gruas së vetë, ka reaguar ashpër ish-banori i spektaklit televiziv “Big Brother”, Anaid Kaloti.

Mes reagimeve të shumta, Kaloti shkruan:

“7 hile, 1 trimni

Besa u shit

Nderi u *i

Shqipëtar! Çfarë ka mbet me prit nga ti?!”

14-vjeçarja e vrarë në Shkup, babai pjesë e krimit/

EMISIONET