Video virale/ Momenti kur macja bie nga stadiumi por mbijeton pasi e shpëtojnë tifozët

Video virale/ Momenti kur macja bie nga stadiumi por mbijeton pasi e

Video ku një mace bie nga ballkoni i stadiumit  dhe shpëtohet për mrekulli nga tifozët  po bën xhiron e rrjetit.

Në video duket macja e varur nga një lartësi e konsiderueshme në një nga ballkonet e stadiumit, ndërkohe tifozët e shohin me agoni.

Për fat të mrë macja u prit nga tifozët kur ra dhe kështu ajo nuk pësoi asnjë plagë apo lëndim.

Për më tepër ndiqni pamjet:

 

EMISIONET