Tritan Shehu uron besimtarët myslimanë: Gëzuar Fiter Bajramin, mirëqenie dhe dashuri për të gjithë

Tritan Shehu uron besimtarët myslimanë: Gëzuar Fiter Bajramin,

Tritan Shehu ka uruar Fiter Bajramin për besimtarët myslimanë. Në një status në Facebook, Shehu shkruan se uron më shumë mirëqenie e dashamirësi në familjet shqiptare.

STATUSI:

Gezuar Fiter Bajramin!

Te dashur miq mysliman!

Te gjitheve!

Te nderuar banore te Qarkut te Gjirokastres!

Eshte nje kenaqesi per mua tju Uroj, Gezuar Fiter Bajramin!

Urimet me te sinqerta per nje Jete me te mire, mireqenie dhe dashamiresi.

EMISIONET