Shkërmoqen makinat në Lezhë, plagoset një grua (PAMJE)

Një aksident rrugor ka ndodhur në aksin Lezhë-Milot, pranë kryqëzimit të rrugës së Shëngjinit.

Dy automjete, një Benz dhe një Audi, janë përplasur me njëra-tjetrën.

Për pasojë është plagosur një grua e cila ishte pasagjere.

Ajo është dërguar me urgjencë në spitalin e Lezhës, ndërsa policia e cila mbërriti menjëherë në vendin e ngjarjes ka nisur hetimet për zbardhjen e shkaqeve dhe rrethanave të këtij aksidenti.

EMISIONET