Hoxha/Ligji për amnistinë i turpshëm po përdoret për pazare politike

Në “Epiqendër” nga Sonila Musai në Ora News, Arbër Hoxha avokat ka folur për amnistinë në burgje që pritet të votohet në parlament.

Gjatë fjalës së tij avokati e ka cilësuar si politike dhe se po përdoret politikisht.

EMISIONET