Ambasada e SHBA-ve në Tiranë: Ndiqeni dhe shihni këngët që Blinken rekomandon në Spotify

Ambasada e SHBA-ve në Tiranë: Ndiqeni dhe shihni këngët

Ambasada e SHBA-ve në vendin tonë ka postuar në Facebook “lajmin” se Sekretari Amerikan i Shtetit, Antony Blinken është në aplikacionin Spotify.

Ambasada madje sugjeron që të shihet lista e këngëve që ai rekomandon, dhe të dëgjoni muzikë nga e gjithë bota duke ndjekur Sekretarin amerikan.

E keni marrë vesh? Sekretari Blinken është tashmë në Spotify! Shihni listën e këngëve që ai rekomandon, dëgjoni muzikë nga e gjithë bota dhe ndiqeni Sekretarin” – thuhet në njoftim.

Kujtojmë se Antony Blinken është sekretari amerikan i shteti që shpalli ish-kryeministrin Sali Berisha non grata.

Ambasada e SHBA-ve në Tiranë: Ndiqeni dhe shihni këngët

EMISIONET