VIDEO/ Rruga drejt finales së madhe kalon nga Egnatia, tifozët e Vllaznisë ndezin atmosferën në lokale

VIDEO/ Rruga drejt finales së madhe kalon nga Egnatia, tifozët e

Ndeshja mes Egnatias dhe Vllaznisë në ”Air Albania” ka sjellë një mori tifozësh shkodranë në kryeqytet, pasi duan të mbështetin skuadrën e tyre në rrugën drejt finales së madhe për titullin ndaj Partizanit.

Ndërsa pushtimi i stadiumit prej tyre nuk ka nisur që herët, ata kanë zgjedhur lokalet e kryeqytetit për t’u grumbulluar dhe për të nisur më pas rrugëtimin drejt impiantit.

Megjithatë, edhe aty nuk i janë ndarë koreve dhe këngëve për ekipin e tyre, teksa bëheshin gati që ta mbështetnin në tribuna.

VIDEO:

https://streamin.fun/v/6c05b5ab

EMISIONET