VIDEO/ Kosha nga mesfusha, gara spektakolare mes dy yjeve të NBA-së

VIDEO/ Kosha nga mesfusha, gara spektakolare mes dy yjeve të NBA-së

Stepf Curry dhe Luka Doncic, dy “yje” të NBA-së, pak para se të niste ndeshja mes Golden State Warriors dhe Dallas Mavericks, teksa ishin duke bërë nxehjen, vendosën të bënin një garë me njëri-tjetrin: ata provuan gjuajtjet nga mesi i fushës.

Në mënyrë të pabesueshme, të dy ishin të saktë, por “ylli” i Warriors duket se kishte bërë me hile, duke e kaluar pak centimetra vijën e mesfushës.

Një hile që e bëri ta humbiste duelin me sllovenin…

EMISIONET