Momenti që s'u pa. Organizatori i kërkon gruas së Messit të largohet, shikoni si reagoi sulmuesi argjentinas

Momenti që s'u pa. Organizatori i kërkon gruas së Messit

Leo Messi fitoi mbrëmë për të shtatën herë  “Topin e Artë”.

Por në ceremoni ndodhi dhe një incident i vogël.

Organizatori i ceremonisë kërkoi në një moment që gruaja e Mesit të largohej mënjanë gjatë sesionit fotografik, por Mesi nuk e pranoi këtë gjë duke kundërshtuar dhe i tha asaj që të mos largohej.

EMISIONET