Laçi pas ndeshjes: Do synojmë kualifikimin me Spanjën! E meritonim 1 pikëshin

Laçi pas ndeshjes: Do synojmë kualifikimin me Spanjën! E

Qazim Laçi, në përfundim të ndeshjes, tha se i gëzohet më shumë 1 pikëshit që ka fituar kombëtarja, sesa golit që ai shënoi.

Në një intervistë pas ndeshjes, Laci tha se kombëtarja do të provojë kualifikimin me Spanjën.

“E meritonim të paktën një pikë, dhe e meritojmë 100%, më shumë rëndësi pika që ka marrë ekipi se goli. Do e provojmë me Spanjën kualifikimin”, tha Laçi.

EMISIONET