Ja si i josh atletja bionde yjet e futbollit të pozojnë me të

Ja si i josh atletja bionde yjet e futbollit të pozojnë me të

Alica Schmidt është një nga atletet më tërheqëse të planetit por famën më të madhe e ka ndërtuar falë rrjeteve sociale dhe personazheve me të cilët ka pozuar.

Ja si i josh atletja bionde yjet e futbollit të pozojnë me të

Sprinterja që mori pjesë në europianin e vitit 2022 është gjithashtu edhe një influencer e suksesshme me më shumë se 3 milionë ndjekës në Instagram.

Ja si i josh atletja bionde yjet e futbollit të pozojnë me të

Gjermania shpesh herë shëtit në vende të ndryshme të botës, çka e ndihmon që të takohet edhe me emra të mëdhenj të sportit e jo vetëm siç ka ndodhur kohët e fundit në Austri me yllin e Bayern Munchen, Lucas Fernandez.

Ja si i josh atletja bionde yjet e futbollit të pozojnë me të

Personazhe të tjerë me të cilët ka pozuar janë edhe Neymar, Hummels, Thomas Meunier, Felix Passlack apo Manuel Akanji.

Ja si i josh atletja bionde yjet e futbollit të pozojnë me të

Ja si i josh atletja bionde yjet e futbollit të pozojnë me të

Ja si i josh atletja bionde yjet e futbollit të pozojnë me të

Ja si i josh atletja bionde yjet e futbollit të pozojnë me të

Ja si i josh atletja bionde yjet e futbollit të pozojnë me të

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ᗩlica Ѕchmidt | Track & Field (@alicasmd)

EMISIONET