“Djalli” që tmerroi Mason Mount dhe dy lojtarë të tjerë të Chelseat

 

“Djalli” që tmerroi Mason Mount dhe dy lojtarë të

Një skandal i ri ka përfshirë futbollin në Britaninë e Madhe pasi gazeta “The Sun” zbulon detajet e dosjes së femrës që shantazhonte lojtarët ishullorë.

“Djalli” që tmerroi Mason Mount dhe dy lojtarë të

Ish e dashura e Mason Mount, Ola Sloane, vetë-etiketuar su “Djalli”, është përballur me akuzat në gjykatë ku ajo e ka pranuar se ka tentuar të joshë shumë emra të njohur me mesazhe në orare të papërshtatshme duke krijuar një situatë shqetësuese.

“Djalli” që tmerroi Mason Mount dhe dy lojtarë të

Historia nisi në një festë në shtëpinë e Ben Chillwell ku u pëfshi Mason Mount dhe Billy Gilmour, që të gjithë pjesë e Chelseat në kohën kur ajo u fiksua pas tyre.

“Djalli” që tmerroi Mason Mount dhe dy lojtarë të

Mount ka dëshmuar përpara gjykatës duke pranuar se ka pasur një marrëdhënie intime të shkurtër me të por shtoi se u tmerrua më pas nga sjellja e biondes.

“Djalli” që tmerroi Mason Mount dhe dy lojtarë të

Chillwell kishte ftuar në shtëpi një shoqe të sajën dhe ajo i ishte bashkuar festës, ku ishte njohur me Mount. Prokurorët e çështjes konfirmuan se ata kishin kryer marrëdhënie seksuale, ndërsa më pas kishte pasur komunikim mes tyre për rreth 6 muaj.

“Djalli” që tmerroi Mason Mount dhe dy lojtarë të

Mount më pas kishte ndërprerë lidhjen, por modelja kishte insistuar që ata të qëndronin bashkë duke e shantazhuar me mesazhe. Ajo publikoi foto të festës intime në rrjetet sociale ndërsa ngjalli shqetësime për dy lojtarët e tjerë edhe në klubet ku ata luanin.

“Djalli” që tmerroi Mason Mount dhe dy lojtarë të

Tashmë, Sloane rrezikon të kalojë disa kohë pas hekurave pasi i ka pranuar të gjitha akuzat.

“Djalli” që tmerroi Mason Mount dhe dy lojtarë të

 

 

 

 

EMISIONET