Financime ruse? Kryemadhi reagon ndaj shkrimeve: Shihemi në gjykatë!

Financime ruse? Kryemadhi reagon ndaj shkrimeve: Shihemi në gjykatë!

Deputetja e Partisë së Lirisë, Monika Kryemadhi ka reaguar për lajmet që janë publikuar nga disa media në të cilat pretendohet se ajo marrrë financime dhe pagesa të dyshimta nga kompani off shore të kontrolluara nga biznesmenë rusë të naftës.

"Me shkrime, kronika dhe TV që financohen nga para të vjedhura nga shqiptarët, ka vetëm një rrugë dhe ajo është rruga gjyqësore. Shihemi në gjykatë" shkruan Kryemadhi në facebook.

EMISIONET