Berisha e akuzoi, Basha "thyen" heshtjen: E drejta vonon por nuk harron. Me SHBA në krah, Shqipëria vendi i mundësive

Berisha e akuzoi, Basha "thyen" heshtjen: E drejta vonon por nuk

Ish-kreu i PD Lulzim Basha ka bërë sot një postim në rrjetin e tij social Twitter duke reaguar ndaj deklaratave të Berishës lidhur me çështjen e McGonigal.

Berisha nuk i kurseu akuzat ndaj ambasadores amerikane Yuri Kim si edhe ndaj ish-kreut të PD-së Lulzim Basha.

Basha në postimin e tij shkroi se me SHBA në krah, Shqipëria do të bëhet vendi i mundësive.

"E drejta vonon por nuk harron! Me SHBA në krah Shqipëria mund dhe do të bëhet vendi i mundësive per shqiptarët," shkroi Basha.

EMISIONET