VIDEO/ “Të ka marrë malli për cicë”, Jetmiri i prek gjoksin Julit, aktori “tallet” keq me banorin: Hajde preke...

VIDEO/ “Të ka marrë malli për cicë”, Jetmiri i

Teksa po qëndronin në oborr, Jetmir Salaj ka ngacmuar Julian Dedën duke prekur gjoksin e tij.

“Çfarë ke? Dëshiron ta prekësh? Të ka marrë malli për cicë ë?”, iu kthye aktori, teksa qeshte me të madhe.

Banori filloi duke imituar pasthirrmat e kafshëve, ndërsa Egla Ceno dhe Juli vazhduan të “talleshin” me të.

“Do thotë çfarë ka babai se bën si qen”– i tha Egla duke qeshur, vazhdoi Juli: “E shikojnë ata shokët atje dhe thonë çfarë ka ky se bën si qen”.

Juli: Hajde, hajde. Çfarë ke? Dëshiron ta prekësh? Të ka marrë malli për cicë ë? Sa ditë u bënë

Jetmiri lëshon pasthirrma dhe imiton kafshët

Egla: Do ja shpjegosh vajzës këtë

Juli: Do thotë çfarë ka babai se bën si qen

Egla: Bravo shumë bukur shpirt

Juli: E shikojnë ata shokët atje dhe thonë ca ka ky se bën si qen

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

EMISIONET