VIDEO/ Pas përqafimit Egla grushton Meritonin

VIDEO/ Pas përqafimit Egla grushton Meritonin

Pasi “Vëllai i madh”, vendosi që të izolonte pas përjashtimit nga shtëpia e ‘Big Brother VIP’, duket se marrëdhënia e Eglës dhe Meritonit është përmirësuar ndjeshëm.

Teksa Egla është zgjuar nga gjumi, Meritoni i ka shkuar në shtrat dhe e ka përqafuar, ku e ka pyetur sesi ka fjetur.

VIDEO/ Pas përqafimit Egla grushton Meritonin

Gjithashtu më vonë, moderatori i ka dhënë edhe disa leksione boksi aktores.

Ndërsa marrëdhënia mes Ilnisës dhe Eglës, vijon të jetë e tensionuar, ku nuk mungojnë as ofendimet dhe thumbimet ndaj njëra-tjetrës.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

EMISIONET