“Mos më shit moral!”/ Olta përplaset keq me Kiarën: Duhet të të vijë turp, indiferenca që tregove ndaj këtij çuni…

“Mos më shit moral!”/ Olta përplaset keq me Kiarën:

Debate të ashpra janë zhvilluar mes Oltës dhe Kiarës, ndërsa ‘mollë sherri’ është bërë Luizi.

Ky i fundit për disa ditë po qëndron në një provë bashkë me Oltën, duke mbajtur një bluze të ngjitur.

“Duhet të të vijë turp për këtë sjellje. Indiferenca që tregove ndaj këtij çuni. Ti ia bërë këtij çuni që bëhet copa për ty. Turp”, tha Olta.

Ndërsa Kiara ia kthehu: “Se përse duhet të më vijë turp. Po e ka fajin ky që ta lejon ty këtë gjë. Turp të kesh ti!”.

DEBATI KIARA-OLTA

Olta: Ty të vjen turp nga sjellja jote dhe tani më akuzon mua dhe thua se unë kam bërë lojë dje.

Kiara: Ule tonin e zërit. Qetësohu një herë!

Olta: Jam shumë e emocionuar tani. Për herë të parë kam bërë një gjë komplet me emocion, dhe të më akuzosh ti…

Kiara: Bravo, bravo!

Olta: Nuk është faji im që dole një njeri i ftohtë!

Kiara: Nuk ke punë të ndërhysh mes meje dhe Luizit. Mos më shit moral!

Olta: Kam shitur unë moral? Vërtetë e ka kjo?

Luizi: Po!

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

EMISIONET