Ledjoni tregon informacione nga jashtë, ja si reaguan banorët për shtatzëninë e Sarës

Ledjoni tregon informacione nga jashtë, ja si reaguan banorët për

Gjatë darkës, ku po marrin pjesë edhe Ledion Lico dhe dy pensionistëve, vendosi të ndajë lajmin se Bardhi dhe Sara po presin të bëhen prindër.

“Doni të ju them një informacion nga jashtë?, gjeni kush nga ish-banorët është shtatzanë”, i pyeti banorët Ledjoni.

Disa nga banorët thanë me hamendësime Sara….. Sara Berisha.

“Sara Gjordeni dhe Bardhi janë duke pritur një fëmijë. Derisa isha duke ardhur këtu e dhanë lajmin në emisionin e Borës”, u tha moderatori banorëve.

Ata shpërthyen me ovacione dhe urime.

“Gëzuar Bardhi, hajde Bardhi hajde. Bravo Sara”, Juli.

Derisa Romeo kishte një urim pikant për Bardhin.

“Bardhi shumë e paske mbajtur vetën vëllai. Gjithë ai akumulim”.

“Është lajm i vërtetë ngaqë ka lyer flokët”, tha Erjola.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

EMISIONET