Gati "lufta"/ Olta hakmarrje Luizit: Më hoqi Maestron, do i heq Kiarën! Luizi plan me Kristin: Të eliminojmë Qetsorin!

Gati "lufta"/ Olta hakmarrje Luizit: Më hoqi Maestron, do i heq

Mbrëmjen e djeshme Olta është shprehur se loja ka ndryshuar totalisht.

Ajo është shprehur se në këtë pikë të lojës nuk do e ruajë më veten nga nominimi.

Gati "lufta"/ Olta hakmarrje Luizit: Më hoqi Maestron, do i heq

Olta i është drejtuar Qetsorit me tone të ashpra, duke i thënë se Maestro është jashtë dhe se tani ajo do largojë nga shtëpia Kiarën, meqë Luizi largoi Armaldon.

Gati "lufta"/ Olta hakmarrje Luizit: Më hoqi Maestron, do i heq

Prime-n e djeshëm Nita hapi Kutinë e Pandorës dhe dërgoi në nominim dy çiftet: Olta-Kiara dhe Qetsor-Kristi.

Pas spektaklit, Luizi ka diskutuar me Kristin për këtë nominim.

Luizi i tha Kristit që mos të krijojë situata dhe debate me Qetsorin pasi kjo do të ‘fuqizonte’ Qetsorin dhe do e penalizonte atë.

Kristi u shpreh se Olta do bëj çmos që të largojë Kiarën nga shtëpia.

EMISIONET