Edhe Noizy "fans" i Luiz Ejllit, publikon videon me këngën e tij

Edhe Noizy "fans" i Luiz Ejllit, publikon videon me këngën e

Popullariteti i tij i ka kaluar të gjitha kufijtë e normales. Teksa ka krijuar fansa nga e gjithë bota Luiz Ejlli duket se ka fituar dhe një "fans" të ri.

Bëhet fjalë për reperin Noizy i cili në faqen e tij në Instagram ka postuar një video të Luizit duke kërcyer ndërsa është montuar një pjesë nga kënga "Jena Mbretër 2" që pritet të publikohet.

Ka mjaftuar kaq që fansat të "cmenden" pas dyshes duke shprehur dëshirën për një bashkëpunim mes tyre.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by NOIZY OTR (@noizy)

EMISIONET