'Bora Zemani më trajtoi si fëmijë' Xhafer Thaqi shpërthen ndaj moderatores

'Bora Zemani më trajtoi si fëmijë' Xhafer Thaqi

Xhafer Thaqi, i ftuar në fundmi në emisionin e moderatores Ester Bylyku 'Glamour Zone' në TV ORA, ka rrëfyer për herë të parë një skenë të pakëndshme me moderatoren Bora Zemani.

Ester Bylyku: Më trego një moment që Bora ka vend për të dëshiruar te ty

Xhafer Thaqi: Ka qenë një rast që gjatë debati që ajo ma bën me shenjë të mbyll gojën. Atje unë shpërtheva më keq. Unë nuk jam fëmijë, që të më bëjë ajo ato gjeste. Përveç këtij rasti nuk kemi patur probleme të tjera. është treguar korrekte me mua.

Ndër të tjera, ish-konkurrenti i Përputhen, publikoi në video-skandal të autores Olsa Muhameti e cila mëson konkurrentët çfarë të bëjnë përpara emisionit.

Xhaferi gjithashtu zbuloi dhe cila konkurrente e Përputhen ka kryer marrëdhënie sekuale me 2 meshkuj.

Për të zbuluar gjithçka, klikoni videon e mëposhtme: 

EMISIONET