Video/ Presidentit francez i ndodh e papritura, e sulmojnë me vezë në mes të panairit

Video/ Presidentit francez i ndodh e papritura, e sulmojnë me vezë

Një incident i papritur i ka ndodhur presidentit francez, Emanuel Macron, në Panairin Ndërkombëtar të Gastronomisë.

Një i ri mori një vezë, e cila ndoshta ishte atje si lëndë e parë për ekspozitën, dhe ia hodhi Macronit.

Autoritetet bëjnë me dije se autori u arrestua nga shërbimet e sigurisë.

EMISIONET