Nëna 35-vjeçare: Më pëlqen të filmoj skena seksi me gjyshërit, ofroj shërbime speciale për ta

Nëna 35-vjeçare: Më pëlqen të filmoj skena seksi me

Një bukuroshe amerikane ka zbuluar se ka diçka për meshkujt e moshuar. Dhe sigurisht që ajo nuk po humb kohë duke filmuar skena të shumta seksi me ta.

"Unë kam pasur gjithmonë një gjë për burrat e moshuar," tha nëna 35-vjeçare.

“Ajo e çon në një nivel krejtësisht të ri shprehjen ‘respektoni të moshuarit’ duke ofruar një ‘shërbim’ të veçantë për të moshuarit. Kam filmuar me një burrë afër 80-vjeç, veteranëë të Vietnamit.”

Ylli i OnlyFans shtoi: "Kam kaq shumë kërkesa për përmbajtjen e grave të reja/meshkujve të moshuar. Tifozët që kënaqen me këtë lloj përmbajtjeje më thonë se nuk mund të gjejnë mjaftueshëm nga ajo dhe unë jam një nga krijuesit e paktë në industri që mban një rrjedhë të qëndrueshme të projekteve për t'i mbajtur ata të kënaqur."

Videot e veçanta të Wisconsin Tiff kanë filluar të fitojnë famë në internet, me 74,800 ndjekës të saj në Instagram.

Ajo shpesh merr mijëra pëlqime në fotot e saj seksi, me fansat që e quajnë atë "të bukur" dhe "seksi".

Ato pas fotografive dhe videove të saj më garuese drejtohen gjithashtu në llogarinë e saj OnlyFans ku ajo u paguan abonentëve 7,99 dollarë (6,48 £) në muaj.

Këtu ajo premton foto nudo dhe DM të drejtpërdrejta - si dhe shumë të tjera.

EMISIONET