Me fishekzjarre e bori/ Simpatizantët socialistë nisin festën në Kamzë, të bindur në fitoren e Rakip Sulit

Mbështetës dhe simpatizantë të kandidtait socialist Rakip Suli për bashkinë Kamëz kanë nisur të festojnë të bindur në fitoren e tyre.

Tashmë, pas mbulljes së provesit tëvotimit ka nisur numërimi i votave nga ku disa QV Suli ka dalë me avantazh në vota.

Me fishekzjarre e bori/ Simpatizantët socialistë nisin festën

EMISIONET