Sherr mes të rinjve në një lokal në Elbasan, plagoset i riu që 3 vite më parë i shpëtoi atentatit

Sherr mes të rinjve në një lokal në Elbasan, plagoset i riu

Një sherr mes disa të rinjve ka ndodhur në një lokal në qendër të Elbasanit mbrëmjen e  sotme. Mësohet se ka mbetur i plagosur shtetasi Kei Piu. Të rinjtë janë konfliktuar me mjete qelqi që janë gjendur në lokal.

I plagosuri Kei Piu  nuk është një personazh i panjohur në Elbasan, pasi 3 vite më parë i ka shpëtuar një atentati me armë zjarri në qendër të qytetit.

Mësohet se policia ka identifikuar autorin dhe e ka shpallur në kërkim, ndërkohë që po punohet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

kei piu plagosje ne elbasan

EMISIONET