Përplasja me armë në Don Bosko, Ora News siguron pamjet e lokalit ku ndodhi ngjarja

Një përplasje me armë zjarri pas një konflikti të castit në një lokal në Don Bosko ka lënë të vdekur banakieren ndërsa janë plagosur 5 persona, mes tyre një fëmijë.

Fëmija është plagosur në këmbë.

Ora News ka siguruar foto nga afër të lokalit ku ndodhi ngjarja.

Gazetari i Ora Neës Edison Vatnikaj bëri me dije se ngjarja ka ndodhur në lokalin në pronësi të Fatjon Muratit, një ekponent i njohur për policinë dhe i arrestuar më parë si pjesë e një grupi kriminal.

Përplasja me armë në Don Bosko, Ora News siguron pamjet e lokalit
Në rreth viktima brenda lokalit

vrasja atentat don bosko vrasja atentat fatjon murati sahit murati

EMISIONET