Ndihet keq dhe sëmuret, vdes gjatë rrugës për në spital i burgosuri 52-vjeçar në Fier

Shfaq shqetësime dhe komplikacione shëndetësore në mjediset e burgut të Fierit, ndërron jetë rrugës për në spital një 52-vjeçar.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur në orët e para të mëngjesit në burgun e Fierit dhe dyshohet që shkak i vdekjes ka qenë një infarkt.Shoku i dhomës ka konstatuar problemin shëndetësor dhe ka njoftuar autoritetet, të cilat kanë marrë masat për ta dërguar në spital.

Por fatkeqësisht 52-vjeçari do të mbërrinte pa shenja jete në spitalin e Fierit.

Ndihet keq dhe sëmuret, vdes gjatë rrugës për në spital

fier i burgosur

EMISIONET