Tiranë: 55 vjeçarin e zë korrenti në tarracën e shtëpisë, përfundon në spital

Tiranë: 55 vjeçarin e zë korrenti në tarracën e

Një person ka rënë në kontakt me rrymën elektrike në tarracën e banesës së tij.

Sipas informacioneve, ai ndodhet jashtë rrezikut për jetën dhe po merr ndihmën mjekësore në spital.

Organet kompetente po punojnë për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

Njoftimi:

Më datë 18.05.2022, në rrugën "5 Maji", shtetasi N. B., 55 vjeç, në tarracën e banesës së tij, ka rënë në kontakt me rrymën elektrike.

Si pasojë është dëmtuar dhe ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes

EMISIONET