U infektua me Covid-19, stafi i Veliajt reagon: Sot pret testin e fundit

Menjëherë pas publikimit të lajmit stafi i kryetarit të bashkisë ka reaguar ku ka theksuar se sot Veliaj pret testin e fundit dhe se nesër do të jetë në punë.

Më 28 korrik kryebashkiaku i Tiranës konfirmoi se ishte me koronavirus dhe se do qëndronte i karantinuar në banesën e tij.

Rtv Ora dhe Ora News i uron shërim të shjetë dhe rekuperim të plotë të z Veliaj.

Lexo edhe: Kryebashkiaku Veliaj pozitiv me koronavirus: Jam mirë familjarisht, lani duart!

EMISIONET