VIDEO/ Barazim me gola, Inter dhe Lazio ndajnë pikët

VIDEO/ Barazim me gola, Inter dhe Lazio ndajnë pikët

Inter dhe Lazio kanë barazuar 1-1 në ndeshjen e Serie A. Kamada realizoi i pari për lacialët, ndërsa zikaltërit vendosën ekuilibrat vetëm në fund me Dumfries.

Me këtë rezultat, kampionët e Italisë kanë grumbulluar 92 pikë, sfida e radhës është ndaj Veronës.

Lacialët renditen në vendin e shtatë me 60 pikë. Takimi i radhës për ekipin e Tudor është ndaj Sassuolos.

VIDEO

EMISIONET