Tifozët e Juventusit pushtojnë fushën me thirrje kundër Lukakut (VIDEO)

Tifozët e Juventusit pushtojnë fushën me thirrje kundër

Romelu Lukaku nuk duhet të shkojë në Torino për të veshur fanellën e Juventusit.

Tifozët bardhezinj janë të qartë në këtë pikë, duke mbajtur një pozicion të prerë. Pas ndeshjes me Juve B që ishte njëntest i hapur edhe për tifozët, këta të fundit mësynë në fushën e lojës duke krijuar një situatë jo normale.

Koret kunder Lukakut ishin të qarta dhe një mesazh i drejtëpërdrejtë për klubin që kërkon të shesë Vlahovic për të blerë më pas bomberin belg. 

EMISIONET