''Në gjysëmfinale do ishte më mirë me Korçën'', Miloti: Partizani-Vllaznia, do ishte finalja e duhur

Ish futbollisti Auron Miloti i pranishëm në stadiumin ‘’Air Albania’’ për të ndjekur ndeshjen mes Egnatias dhe Vllaznisë ku fituesi i çiftit do përballet me Partizanin në finalen e madhe për titullin, u prononcua për Ora News.

Miloti u shpreh se Partizani-Vllaznia do ishte finalja e duhur.

‘’Është një ndeshje ku dy skuadrat luajnë me shumë emocione.

Rrogozhina pati një fillim të mirë por pastaj me minutat që u luajtën, Vllaznia erdhi tek ndeshja atëherë filloi Vllaznia të luante.

Vllaznia duhet të luajë vetëm në sulm.

Unë jam tifoz i Vllaznisë.

Shpresoj dhe i uroj Vllaznisë.

Në gjysëm finale ishte më mirë me Korçën.

Partizani-Vllaznia, ajo do të ishte finalja e duhur'', u shpreh Miloti.

 

EMISIONET