Milani nuk fle gjumë, tifozët e Napolit e gdhijnë poshtë hotelit

Milani nuk fle gjumë, tifozët e Napolit e gdhijnë poshtë

Mbrëmje e trazuar për lojtarët dhe stafin e Milanit. Dhjetra tifozë napoletanë krijuan një situatë kaotike poshtë hotelit ku ishin akomoduar miqtë nga Lombardia.

Me thirrjet "nuk do të flini" më, mbështetësit e kaltër hodhën vëzhdimisht fishekzjarre, ndersa policia i shpërndau pas disa orësh. 

EMISIONET