Icardi e “tradhëton” me tre modele, tërbohet Wanda Nara

Icardi e “tradhëton” me tre modele, tërbohet Wanda Nara

Sërish krizë në çiftin Icardi-Nara. Pak ditë pasi bënë zyrtar rikthimin në krahët e njëri-tjetrit dhe nuk do të ketë divorc, rikthehen zërat për një konflikt mes të dyve.

Modelja argjentinase nuk  e ka pritur aspak mirë një foto të publikuar në rrjetet sociale ku sulmuesi i Galatasaray shfaqet mes tre modeleve turke.

Icardi e “tradhëton” me tre modele, tërbohet Wanda Nara

Menjëherë sapo e pa që po fotografohej, Icardi shki me shpejtësi drejt makinës së tij. Fotoja është publikuar nga gazetarja Sayi Durmas në profilin e saj në Instagram.

EMISIONET