FOTO/ Etrit Berisha bëhet baba për herë të parë, portieri i Kombëtares zbulon dhe emrin e veçantë të djalit

FOTO/ Etrit Berisha bëhet baba për herë të parë,

Portieri i Kombëtares kuqezi, Etrit Berisha është bërë baba për herë të parë.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë ai përmes një postimi në rrjetet sociale.

Gardiani ka zbuluar portretin e të birit gjithashtu edhe emrin e veçantë, Edgar.

“Mirsevjen biri im Edgar , lumturia i mamit dhe babit , qofsh perjete i bekum ????‍????‍????❤️”, shkruan Berisha në Instagram.

EMISIONET