Champions League, Partizani mëson kundërshtarët e mundshëm të turit të parë

Champions League, Partizani mëson kundërshtarët e mundshëm

Festa mbaron dhe tashmë klubi duhet të fokusohet te puna që do të bëjë për të ndërtuar skuadrën e Europës pasi koha nuk premton.

Partizani do të marrë pjesë në Champions League për të nisur një tjetër mision shumë të vështirë dhe duke parë emrat e rivalëve të mundshëm ë mund të peshkojë në short skuadra e kuqe, turi i parë kualifikues mund të rezultojë një “ferr” i vërtetë.

Ja cilat janë skuadrat në vazo që mund të shortohen me ekipin shqiptar;

Ferencvaros
Karabag
Slovan Bratislava
Sherif Tiraspol
Bate Borisov
Astana
Makabi Haifa
Zalgiris
Helsinki
Flora
Shamrok Rovers
New Saints
Olimpia Ljubjana
Zrinski Mostar

EMISIONET