Çuko bën parashikimin: 14 maji do të ketë dy fitues të mëdhenj, Edi Ramën dhe Sali Berishën

Çuko bën parashikimin: 14 maji do të ketë dy fitues

Arben Çuko, ish-deputet i PS, i ftuar në "Ora e Betit" thotë se zgjedhjet vendore të 14 majit do të kenë dy fitues të mëdhenj, Edi Ramën dhe Sali Berishën.

Arben Çuko: Parashikimi im për 14 majin është se do të ketë dy fitimtarë të mëdhenj, është Edi Rama që do të fitojë zgjedhjet lokale është dhe Sali Berisha që do të fitojë ndaj Enkelejd Alibeajt.

ora e betit zgjedhjet e 14 majit fushata zgjedhore

EMISIONET