Opozita rikthehet të enjten në protestë para Kuvendit

Opozita do të rikthehet sërish në protestë të enjten para Kuvendit, e treta në radhë, kundër qeverisë Rama.

Këtë fakt e bëri me dije krydemokrati Berisha teksa la selinë blu.

Sali Berisha: Do ketë protestë të fuqishme ditën e enjte para parlamentit. Nderimin më të madh për të gjithë ata që sot ishin aty dhe bashkuan zërin e tyre me zërin e deputetëve të tyre kundër këtij regjimi.Ishte një moment jashtëzakonisht i veçantë i revolucionit sonte.

EMISIONET