Nuk ndalet Berisha, publikon një tjetër FOTO: Rama me Dor Duçkën, sekserin mafioz universal!

Nuk ndalet Berisha, publikon një tjetër FOTO: Rama me Dor

Dorian Duçka shfaqet në shumë momente si njeri i afërt i Edi Ramës dhe jo si një ish-zyrtar i shtetit, i larguar nga funksionet publike vite më parë. 

Ai e ka shoqëruar atë në Ukrainë gjatë vizitës që bëri disa vite më parë kur Shqipëria mori kryesimin e OSBE. Fotot e takimit i publikoi ditën e sotme kryetari i PD, Sali Berisha. 

Ndërsa në një foto të publikuar më vonë po nga Berisha, Duçka duket në krah të Edi Ramës dhe ish-Sekretares Amerikane të Shtetit, Hillary Clinton, me gjasë në SHBA, gjatë një darke. 

"Me Dor Duçkën, sekserin mafioz universal!", shkruan Berisha në postim. 

EMISIONET