Momenti kur Vangjush Dako del nga burgu i Durrësit, takohet me të afërmit nga makina e policisë

Pak orë pasi gjykata ndryshoi masën e sigurisë ndaj ish-kreut të Bashkisë së Durrësit, Vangjush Dako, autoritetet e kanë ekzekutuar atë duke e nxjerrë nga qelia dhe duke e dërguar në shtëpi ku do të qëndrojë nën masën e “arrestit” shtëpiak.

Është një automjet policie që e transporton sipas procedurave nga qelitë e burgut të Durrësit drejt shtëpisë së tij. 

Dako është takuar me të afërmit e tij nga makina e policisë.

 

EMISIONET