Meta mesazh nga Shkodra: Më 14 maj nuk votohet vetëm për bashkitë, por për atdheun dhe lirinë

Meta mesazh nga Shkodra: Më 14 maj nuk votohet vetëm për

Kreu i Partisë së Lirisë, Ilir Meta ka kujtuar rëndësinë sipas tij të zgjedhjeve lokale të 14 majit.

Në një mesazh në ‘Facebook’ Meta thekson se në këto zgjedhje nuk votohet vetëm për bashkitë, por për atdheun dhe lirinë.

“Prek Cali mbetet një hero frymëzues për mbrojtjen e interesit kombëtar në të gjitha kohërat.

Në 14 Maj nuk votohet vetëm për bashkitë, por mbi të gjitha për Atdheun dhe Lirinë.”, shkruan Meta, ndërsa shfaqet në Shkodër.

EMISIONET