Gazetari publikon VIDEON: Zogjtë e Rilindjes, Veliaj dhe Alibeaj, me një zë e dy fytyra!

Gazetari publikon VIDEON: Zogjtë e Rilindjes, Veliaj dhe Alibeaj, me

Gazetari Bledian Koka ka postuar në faqen e tij në Facebook një VIDEO të shkurtër shoqëruar me pak rreshta shpjegues ku duket qartë sintonia që kanë në mes tyre kryebashkiaku në detyrë Erion Veliaj dhe kryetari i komanduar nga Luzim Basha në PD, Enkeljd Alibeaj. 

Që të dy në pothuajse të njëjtën kohë, vetëm se në takime te ndryshme, përsërisin të njëjtin refren në lidhje me hapjen spektakolare të fushatës së opozitës. 

"Në fushatë e ka emëruar Alibeajn si zëdhënës të propagandës.

Kryegrabitesi i logos dhe vulës së demokratëve në sinkron me Erion Ramën i kërkon opozitës lekët në xhepat e tyre!

p.s...zogjt e Rilindjes Veliaj&Alibeaj me një zë e dy fytyra!", shprehet Koka në komentin bashkëmgjitur videos në fjalë.

enkelejd alibeaj erjon veliaj veliaj alibeaj

EMISIONET