FOTO-LAJMI/ Gjokutaj ironizon socialistët e Shkodrës: Grupi i strukturuar kriminal ditën e parë të Shërbimit të Provës

FOTO-LAJMI/ Gjokutaj ironizon socialistët e Shkodrës: Grupi i

Avokati i njohur Genci Gjokutaj, i cili njëherësh është dhe anëtar i KDK-së në Partinë e Lirisë, ka ironizuar listën e kandidatëve dhe përfaqësuesve politikë të PS-së për bashkitë e Qarkut të Shkodrës që u shfaqën pasditen e djeshme për të mbjellë pemët me shpresën e çeljes së fitores.

Përmes rrjeteve sociale, Gjokutaj shprehet se ky është: “Grupi i strukturuar kriminal ditën e parë të Shërbimit të Provës!”

EMISIONET