Paloka u nxjerr FOTOT dhe tallet me sloganin e PS-së: Rama dhe Velina u betuan "kurrë më nga mbrapa", por mos i merrni seriozisht...

Paloka u nxjerr FOTOT dhe tallet me sloganin e PS-së: Rama dhe Velina u

Kryetari i Këshillit Kombëtar të Partisë Demokratike, Edi Paloka ka ironizuar sloganin e PS për fushatën elektorale të 14 majit.

Në një postim në rrjetet sociale Paloka shkruan se Rama dhe Veliaj u betuan: "Kurrë më nga mbrapa".

Duke vijuar ironinë, ai fton qytetarët që të mos e besojnë këtë slogan se premtim elektoral është... 

Reagimi i Palokës:

Rama dhe Velina u betuan sot: “KURRE ME NGA MBRAPA”

Mos e merrni seriozisht se premtim elektoral eshte…

edi rama rama edi paloka erjon veliaj veliaj paloka veliaj rama

EMISIONET