FOTO-LAJM/ Ulqini i bën bashkë Vjosa Osmanin, Edi Ramën dhe Abazoviçin, ja kush tjetër e shoqëron

FOTO-LAJM/ Ulqini i bën bashkë Vjosa Osmanin, Edi Ramën dhe

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, ka arritur në Ulqin pas ftesës që i bëri kryeministri i Malit të Zi, Dritan Abazoviç, në nder të hapjes së sezonit në këtë vend bregdetar.

Në një fotografi të publikuar nga vetë Abazoviç në Facebook shihet se si Rama shoqërohet gjithahstu nga bashkëshorta e tij Lina Rama dhe kryetari i Bashkisë Shkodër Benet Beci.

Osmani shihet duke kaluar disa momente e shoqëruar nga kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, si dhe nga i pari i Prishtinës, Përparim Rama.

Kujtojmë se raportet mes Osmanit dhe Ramës nuk janë në më të mirën e mundshme pasi që presidentja Osmani, muaj më parë, e kishte prerë foton e kryeministrit Rama nga tryeza e samitit në Greqi.

Sakaq, Rama dhe Abazoviç janë miq të mirë prej kohësh.

EMISIONET