"14 Maji", Meta nxjerr VIDEON: Të rinjtë dhe të rejat do të votojnë masivisht për ndryshimin

"14 Maji", Meta nxjerr VIDEON: Të rinjtë dhe të rejat

Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta thotë se më 14 maj të rinjtë dhe të rejat do të votojnë masivisht për ndryshimin.

Kreu i PL-së me anë të një postimi në Facebook thotë se Tirana dhe Shqipëria u përket të rinjve.

“Të rinjtë dhe të rejat do të votojnë masivisht në 14 Maj dhe do të votojnë Ndryshimin. Rinia përkrah të rinjtë.  Tirana u përket të rinjve. Shqipëria u përket të rinjve”, shkruan Meta.

zgjedhjet e 14 majit zgjedhjet vendore zgjedhjet ilir meta meta

EMISIONET