VIDEO/ Nora Istrefi dhe Eli Malaj në një bashkëpunim?

VIDEO/ Nora Istrefi dhe Eli Malaj në një bashkëpunim?

Këngëtarja shqiptare, Nora Istrefi, ka paralajmëruar bashkëpunimin e saj më të ri, nëpërmjet një videoje të postuar në rrjetin social “Instagram”, ku shihet së bashku me këngëtaren e mirënjohur, Eli Malajn.

Kujtojmë që kjo e fundit para dy jave ka publikuar projektin e saj solo të titulluar "Publikisht", i cili deri më tani ka arritur rreth 27 mijë shikime.

Po ashtu, edhe Nora para dy javësh ka publikuar bashkëpunimin e saj, me artistin Kushtrim Kelani, të titulluar "E hupa zemren tane", këngë kjo e cila deri më tani ka arritur 1 milion shikime në kanalin zyrtar "YouTube".

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Nora Istrefi (@noraistrefi)

EMISIONET